Сертифицирани тренери

Нашите лични тренери се сертифицирани професионалци кои ве подучуваат и мотивираат. Ако сте почетници или имате проблем да останете во форма, потребен ви е личен тренер. Нашата цел е со правилно вежбање да ги добиете резултатите кои ги посакувате.
  • Testimonial

    Далибор Јовановски

    Power Plate, Fitness

    За Далибор Јовановски

    Далибор е роден на 18.10.1987 година. Завршува на факултетот за Физичка култура во Скопје, по што се сертифицира како Power Plate и фитнес инструктор. Има повеќе од 8 години работно искуство со персонални и групни тренинзи. Активно се заминава со спорт уште од рано детство, а има настапувано и како професионален кошаркар во локален спортски клуб...
  • Testimonial

    Христијан Ќосевски

    Power Plate, Fitness

    За Христијан Ќосевски

    Христијан е роден на 20.04.1998. Паралелно студира на факултетот за физичка култура и работи во Power Plate, каде што е обучен од страна на сертифицирани тренери и континуирано се надоградува себеси. Со веќе неколкугодишно работно искуство, Христијан самостојно одржува персонални и групни тренинзи.

Активности

Нашите лични тренери се сертифицирани професионалци кои ве подучуваат и мотивираат. Ако сте почетници или имате проблем да останете во форма, потребен ви е личен тренер. Нашата цел е со правилно вежбање да ги добиете резултатите кои ги посакувате.
Во здраво тело, здрав дух
Да се биде фит не е цел, тоа е начин на живот!
87
Изработени склекови
60
Изгубени килограми
70
Персонални часови
67
Одржани тренинзи
  • Testimonial

    Овде вежбањето претставува забава

    Јасмина Н., Активен PowerPlate член

    Редовно членувам, одлична локација, пристапно работно време и персонал кој е од голема помош.

  • Testimonial

    Ја постигнав најдобрата форма во мојот живот

    Горан К., Fitness Freak

    Член сум веќе 2 години, ја обожавам атмосферата, чисто е и се наоѓа во моја непосредна близина!

  • Testimonial

    Не е типично, здодевно студио!

    Марија А., Активен PowerPlate член

    Ова е моето студио! Го сакам! Совршена музика, супер вработени, врвна опрема!

  • Testimonial

    Атмосферата е совршена!

    Ана К., почетник

    Одлично студио. Локацијата е совршена и пристапна, големината е соодветна и не е преоптоварено. Вработените придонесуваат за позитивната атмосфера.

Најнови известувања

Контактирајте не

Ако имате прашања во врска со нашите објекти, услуги и распоред, или имате одредени барања или предлози, слободно контактирајте не на телефонските броеви или пополнете ја формата подолу.

Локација

Power Plate Studio
Аминта Трети 64а-2
Скопје

Контакт

Тел: +389 71 331-311
Тел: +389 2 3103-876
Email: powerplatelefit@gmail.com
Facebook fan page

Работно време

Понеделник до Петок: 10:00 до 22:00
Сабота: 10:00 to 15:00

Спремни за реализација на Вашите цели?